Karmik Blokaj Terapisi Nedir?

Karmik BlokajHayatta herşey bir sebep-sonuç ilişkisine bağlıdır. Bu sebep bu hayatınızda veya geçmiş hayatlarda yaşamış olduğunuz bir sebebe bağlı olabilir. Bilinçaltımızdaki hafızamız ruhsal yolculuğumuzda yaşadığımız her şeyin bir kaydını tutar. Güven veren etkili bir geçmiş yaşam terapisi, size geçmiş yaşam anılarınızı gözden geçirip yaşadığınız herhangi bir şeyin sebebinin olumlu veya olumsuz olduğunu gösterir.

İlişki çatışmaları, fobiler, aşırı kilo, başarı engelleri veya blokajları, bağlılık korkusu veya yakınlık korkusu problemleri bugüne ait gibi görünse bile çoğunlukla geçmiş yaşamlarda başlamış olan bir problemin süren etkisi olabilir.

Karmik Blokaj Terapisinin faydası nedir?

Karmik Blokaj Terapisi

  • Bilinç seviyesinde algılayamadığımız ama fiziksel, duygusal, mental ve ruhsal hayatımızı etkileyen birçok blokajımızı algılayabilmemize ve kalıcı olarak çözebilmemize olanak sağlar.
  • Uzun seanslara gerek olmadan bir ya da iki seans yeterlidir.
  • Her konuda çalışma yapılabilir.

Teknik nasıl işler?

Bu teknikte en önemli etken kişinin eski oluşuma, eski yapıya ve şemalara gerçekten veda etmek istek ve kararlılığıdır. Değişimi ve dönüşümü istiyor gibi gözüksek de aslında direnç gösteririz. Tanıdık olan eski durum mutlu etmese de güven vericidir ve biz bu durumu korumaya çalışırız. Bu sıkıntı atlatılıp özgür irade ile verilen değişim kararı ile birlikte terapist kişiye ‘Yeni Senaryo’ya geçişte eşlik eder.

Son derece naif bir şekilde ama son derece net, yoğun ve etkilidir. Bu yolculukta en önemli yardımcı Reiki’dir. Karmik Blokaj Terapisi, kişinin kendi mucizesinin 'An'da farkedilmesi ve hayata geçirilmesidir.

Uzmana Sor

Uzmana Sor

Uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Devamı...

Homeopati

Homeopatik tedavi bütüncüldür. Hastanın fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak dengede olmasını hedefler ve hastanın sağlık sorununu genellikle tek bir ilaçla tedavi edebilir. Diğer bir önemli fark, homeopatik ilaçların yan etkisinin olmamasıdır.

Sosyal Medya