Evrensel İnsan

"Sevgi, İnsanlık (Hizmet), Aydınlanma"

Evrensel İnsanEvrensel İnsan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga) eğitimi, Kuzey Amerika’nın yanında, Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Karayip’ler, Afrika ve Avustralya’daki birçok ülkeye yayılmıştır. Master Luong Minh Dang 1.seviyeden başlayarak 20. seviyeye kadar eğitim vermiştir. Başlangıçtaki 27 öğrenciden, Evrensel İnsan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga) öğrencilerinin bugünkü toplam sayısı, farklı kültürel yapı, yaş, ırk ve dinden oluşmak kaydıyla, 5 ayrı kıtada 60’dan fazla ülkede 3 milyon civarı kişiye ulaşmıştır.

Evrensel İnsan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga) eğitimine göre insan bedeni Evrensel Enerji akımını yedi ana merkezden ya da “çakra”dan alarak şifalanmaktadır. Başlangıç Seviyesini bitiren öğrencinin çakraları %100 açılacaktır. Öğrenciye Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği öğretilecektir. Bu tekniğin düzenli olarak uygulanması sonucunda bağışıklık sistemi yükselecek ve güçlenecektir. Bu tekniği öğrenip düzenli bir şekilde uygulayanlar; kanser, AIDS, bölgesel rahatsızlıklar, kan temizleme, boy uzatma, çeşitli akıl rahatsızlıkları, depresyon ve birçok fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklara hem kendisi, hem ailesi, hem de diğer tüm insanlar için toplam 5 dakika gibi çok kısa bir sürede Evrensel Enerji transferi yapabilir hale gelecektir. Bu tekniği uygulayanlar tüm yaşayan varlıkların en küçük hücresine kadar fiziksel ve ruhani gelişimine yardım etme amacıyla en yüksek seviyedeki enerji kaynaklarını kullanabilecektir

Evrensel İnsan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga) eğitimi toplam 20 seviyedir. Her seviye ayrı ayrı öğretilebilmekle birlikte maksimum insana olabildiğince hızlı ulaşılabilmesi amacıyla dört ana seviyede birleştirilmiştir. Başlangıç, Orta (Orta 1. ve 2. bölüm), İleri (İleri 1. ve 2. bölüm) ve Yüksek (Yüksek 1. ve 2. bölüm) seviyeler. Her seviye değişik bölümlerden oluşmakla birlikte, seviyeler ve bölümler tam ve bütündür. Bir önceki seminere katılması ve başarılı olunması ile birlikte herkes bir sonraki seminere katılabilir. Ruhsal gelişim için 20. seviyeye kadar ulaşılması gerekmemekle birlikte ruhani yolculuk ve frekans yükselmesi için tavsiye edilmektedir.

Bu eğitim; tüm insanların eşitliğini tanımakta ve yaşadığımız dünyaya saygı duymaktadır. Bu eğitimde, herhangi bir ilaç kullanılmamakta olup tıbbi tedavi yerine kullanılmamalıdır.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Başlangıç seviyesi, seviye 1’den 5’e kadar olan seviyeleri kapsamakta olup iki gün sürmektedir.

Mustafa Sinan Çevikus
  • Seviye 1 Çakraların (Bedenin ana enerji merkezleri) öneminden bahsedilmesi. Çakraların %30 oranında aktive edilmesi.
  • Seviye 2 Çakralar ile organların arasındaki ilişkiden bahsedilmesi. Çakraların aktivasyonu’nun %60 oranına yükseltilmesi. 
  • Seviye 3Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği ile Evrensel Enerji transferinin açıklanması ve çakraların (7, 6, 5, 4, 3 ve 2. çakralar) %100 oranında açılması. Toplam 5 dakika süren S.H.Y. meditasyon metodunun öğretilmesi.
  • Seviye 4 Çakra döndürme tekniğinin öğretilmesi ve 6. çakranın (üçüncü göz) kullanılmaya başlanması.
  • Seviye 5 Ruhani gelişim için enerji transferi. Çakraların ruhani gelişimi destekleyebilir seviyeye ulaştırılması. Çakra renklerinin ve çakralara renk transfer metodunun öğretilmesi. 1. çakra’nın %15 oranında açılması.

Eğitim süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır.www.evrenselinsan.net

Eğitmen Mustafa Sinan Çevikus

1975 Ankara doğumluyum. 1992 TED Ankara Kolleji, 1996 ODTÜ Çevre Mühendisliği ve 1998 Bilkent İşletme Yüksek Lisans (MBA) Bölümü mezunuyum. Türkiye’nin seçkin uluslararası şirketlerinde ve holdinglerinde orta ve üst düzey yöneticilik yaptım.

Hayatımda maddi ve manevi dengenin önemine inanıyorum. S.H.Y. – Spiritual Human Yoga eğitimi ile 2000 yılında tanıştım. SHY ve çeşitli enerji alanlarında çalışmalarım ve araştırmalarım devam etmektedir. Bu çalışmalarla güzel gelişmeler ve şifalanmalar yaşadım. Amacım S.H.Y’yi ihtiyacı olanlarla paylaşmaktır.

SORULAR?

Evrensel İnsan Sorular

Bu öğretinin özelliği ve diğer öğretilerden farkı nedir?

Öğretinin özelliği daha önce hiç Enerji transferi yapmayı bilmeyen bir insanine çok kısa bir surede çakraları açılıp Enerji Transferini yapabilir hale gelmesidir. Toplam 5 dakika gibi bir sure içinde kişi hem kendisi, hem ailesi hem de diğer insanlara Enerji Transferi yapıp hem ruhsal hem de sağlık yönünden gelişimlerine katkı sağlayabilmektedir.

Özel seviye ve çakra açma enerji transferinden sonra kişi başkalarına ve kendisine ruhsal ve bedensel enerji aktarımı sağlayabilir hale gelmektedir. 2 günde 5 adet uyumlama transferi yapılacak, böylece kişi 5. seviye (Başlangıç Seviyesi) nim bitirmiş olacaktır. Sonuçta çakralar %100 açılacak, kanser, AIDS, bölgesel rahatsızlıklar, kan temizleme, çeşitli akil rahatsızlıkları, depresyon ve birçok fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklara hem kendisi, hem ailesi ve ayrıca diğer tüm insanlar için enerji transferi yapabilir hale gelecektir.

Kişiler bu seviyeleri aldıktan sonra uygulayıcı mı oluyorlar yoksa sadece kendilerini geliştirmek için midir?

Hem kendileri için hem de uygulayıcı oluyorlar. Yüksek seviyeyi bitiren kişiler ek bir öğretmenlik semineri koyduktan sonra eğitmenlik sertifikası da vereceğiz, Eğitmen de olabilirler.

Özellikle hastalıklara mı şifa verir?

Her türlü zihinsel, ruhsal ve bedensel problemi olanlara verilir. Ancak Orta seviyeden itibaren hayvanlar (Hayvancılık için), tarlalar, ormanlar, daha sonra ülkeler ve son olarak 5 dakikada tüm dünya için transfer yapabilmek (tabi kişinin kendi gelişimi ve öğrendiklerini uygulamasına da bağlı olarak) da öğretilecek. Uzaktan transfer teknikleri öğretilecek. 2 seminer arasında asgari 21 gün zaman geçmesi gerekmektedir.

 

Uzmana Sor

Uzmana Sor

Uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Devamı...

Homeopati

Homeopatik tedavi bütüncüldür. Hastanın fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak dengede olmasını hedefler ve hastanın sağlık sorununu genellikle tek bir ilaçla tedavi edebilir. Diğer bir önemli fark, homeopatik ilaçların yan etkisinin olmamasıdır.

Sosyal Medya